Pasivažinėjimas bagiu

Pasivažinėjimas bagiu po Klaipėdos apylinkes

Pasivažinėjimas bagiu yra smagi ir azartiška pramoga visiems adrenalino išsiilgusiems nuotykių ieškotojams, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį. Norite pajusti šiurpuliukus keliantį greitį, pasivažinėti sunkiai pravažiuojamais ir netradiciniais keliais ar išbandyti kažką naujo. Mes jums garantuojame neišdildomus įspūdžius gamtoje, važiuojant įvairaus sudėtingumo trasomis, nuo vingiuotų miško keliukų, stačių įkalnių, iki smėlio kopų ar pelkių.

Pasivažinėjimas bagiu yra puiki dovana

Pasivažinėjimas bagiu yra puiki dovana net ir visko mačiusiems vyrukams ir yra nuotaikinga pramoga bet kokia proga, pavyzdžiui gimtadieniui, bernvakariui, draugų vakarėliui, įmonės šventei ar tėčio dienos proga.

Taip pat pasivažinėjimas bagiu galėtų būti puiki dovana savo merginai ar žmonai, kuri tikrai nustebinsite net ir išrankiausią merginą. Nepraleiskite progos patirti patys ar padovanoti artimiesiems nepamirštamą, azartišką ir adrenalino kupiną nuotykį.

Skambinkite dabar telefonu 8 609 34352 ir gaukite nemokama konsultaciją arba užsisakykite ekstremalių nuotykių kelionę

Ekstremalus pasivažinėjimas bagiu

po Klaipėdos apylinkes

Pasivažinėjimas bagiu

Pasivažinėjimas bagiu – tai puiki pramoga tiems, kurie nori atitrūkti nuo dienos rūpesčių, pabūti laukinėje gamtoje ir patirti neeilinių nuotykių.

Atvykusiųjų laukia gamtos neišdildomi peizažai ir patys nerealiausi įspūdžiai. Pramogos metu bagi vairuos patyręs lenktynininkas, kuris užtikrins, kad kiekvienas patirtų neišdildomu prisiminimų apie patirtus nerealius adrenalino antplūdžius.

Ekstremalus pasivažinėjimas bagiu su profesionaliu lenktynininku

Pasivažinėjimas bagiu, puikiai tinka tiems, kurie nori energingai praleisti laisvalaikį ir išbandyti visais keturiais ratais varomų keturračio bagio greitį bei manevringumą ir ekstremalu važiavimą, vairuojant profesionaliam lenktynininkui. Pasivažinėjimas keturračiu bagiu vyksta ekstremaliomis miškų, pievų ir kalnų trasomis. Besikeičiant nuostabios gamtos vaizdams bei kraują užvaldančiam lėkimo džiaugsmui tiesiog neįmanoma atsispirti naujiems adrenalino antplūdžiams.

Patarimai ir rekomendacijos:

» Reikalavimų aprangai nėra, tačiau rekomenduojama ją rinktis atsižvelgiant į oro sąlygas, patogią ir nevaržančią judesių.
» Dėl stipraus lietaus, ar žvarbių oro sąlygų pramoga nebus perkelta į kitą dieną, bagis turi dengta kabiną, tad nuotykių tokia diena bus dar daugiau.
» Į pasiūlymą įtrauktas aprūpinimas šalmais bei pirštinėmis.
» Būtina išankstinė registracija telefonu 8 609 34352;

Dovana, pasivažinėjimas bagiu – jaudinanti pramoga, lengvai pamišusiems dėl adrenalino. Ji skirta tiems, kurie nori smagiai papramogauti, pabūti laukinėje gamtoje, atitrūkti nuo dienos rūpesčių, susilieti su riaumojančiu bagio variklio garsu bei patirti naujų pojūčių.
Bagis – galinga, net iki 140 km / val. greitį išvystanti ir manevringa, keturratė transporto priemonė, kuria vienu metu gali važiuoti du asmenys.
Važiuodami bagiu, vairuojant profesionaliam lenktynininkui, pajusite, kaip dėl greičio kūną užplūsta malonus ir virpulį keliantis adrenalinas. Pasivažinėjus kartą, visada norisi pakartoti. Visos trasos Klaipėdos apylinkėse parinktos taip, kad nustebintų net patyrusius nuotykių ir adrenalino ieškotojus. Šioje nuotykių kelionėje, jus patirsite maksimalius įspūdžius ir aštrias emocijas, važiuojat žvyru kelio danga, smėliu, miško ir laukų keliukais, kalnais ir sunkiai pravažiuojamomis trasomis.

Kur galima važiuoti bagiu?

Bagis išties yra tinkama ir universali transporto priemonė važiavimui beveik per… bet kur. Su bagiu galima aplenkti net tokias kliūtis, kurios būtų neįveikiamos automobiliams. Keturračiai dažniausiai rieda ir lekia miško keliuku trasomis, kur pasitaiko įvairių kliūčių, tokių kaip kalnai ir kalniukai, didelės balos, duobes ir itin nelygus kelias. Negana to, bagis yra puikiai tinkamas klampoti per purvą, sniegą, su juo neužklimpsime net ir giliausiuose purvynuose ar pusnyse!

Pasivažinėjimas bagiu už gera kaina

Keturračių nuomos kaina yra tikrai verta būsimų įspūdžių, todėl nedvejokite ir užsisakykite dovaną sau, draugams arba mylimam žmogui! Gera kaina ir nepakartojamos akimirkos jau laukia jūsų! Mūsų keturračių nuoma galima įvairaus amžiaus asmenims, net nereikia turėti vairuotojo pažymėjimo.

Skambinkite telefonu 8 609 34352 dabar ir užsisakykite ekstremalių nuotykių kelionę

Kam tinkama ši pramoga?

Pasivažinėjimas bagiu yra tinkamas visiems ekstremalams, bei greičio mėgėjams ir yra tinkamas ir tiems, kurie nebijo kliūčių ir yra mėgėjai jas įveikti. Taip pat, pasivažinėjimas bagiu yra būdas, turiningai ir smagiai praleisti laisvalaikį, bei yra tinkamas visiems tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikio leidimo būdą, pasivažinėjimą tokiomis transporto priemonėmis, kurios palieka itin teigiamus, adrenalino kupinus, įspūdžius!

Pasivažinėjimas bagiu sudėtingais miško keliukais, įkalnėmis, smėliu ir pelkėtomis gamtos vietomis.
Pasivažinėjimas bagiu tiems, kurie nori patirti adrenalino šiurpuliukų, azartišku nuotykių ir galimybę pasijusti Dakaro ralio dalyviu.
Pasivažinėjimas bagiu  – tai puiki pramoga greičio, adrenalino ir nauju nuotykių mėgėjams.