Prekių užsakymas ir apmokėjimas

Pirkdami mūsų parduotuvėje, Jūs sutinkate su šiomis prekių užsakymo ir pirkimo taisyklėmis. Prašome perskaityti taisykles, o kilus klausimams, kreiptis pas mus bendru informacijos telefonu 8 609 34352.
1. Prieš pirkdami įsitikinkite, ar mes turime jus dominančia prekę sandėlyje.
2. Mūsų parduotuvėje leidžiama įsigyti ir tas prekes, kurių šiuo metu neturime sandėlyje. Tokios prekės bus siunčiamos iš gamintojo sandėlio ir siuntimas užtruks 5-7 dienomis ilgiau.
 
PREKIŲ UŽSAKYMAS
Atliekant užsakymą mūsų el. parduotuvėje, užsakymą galite atlikti Jums patogiu metu, / 24 valandas per parą!
Visi užsakymai apdorojami darbo dienomis, nuo 8 val. ryto. Kilus papildomiems klausimams, susisiekite nurodytu telefonu arba per kontaktų formą.
 
APMOKĖJIMO BŪDAI
1. Mokėjimas pavedimu. Po užsakymo patvirtinimo Jums bus išsiųsta išankstinio apmokėjimo sąskaita, kurią galite apmokėti per internetinės bankininkystės prieigą, arba bet kuriame banko skyriuje. Mokėjimo paskirtyje nurodykite pirkimo pasiūlymo numerį.
2. Apmokėjimas grynaisiais. Pasirinkdami šį prekių apmokėjimo būdą, jūs tik užsisakysite prekes. Gavę jūsų užsakymą, mes paskambinsime jums ir susitarsime dėl prekės atsiėmimo laiko. Sumokėti už prekes grynaisiais ir jas atsiimti galėsite atvykę į atsiėmimo tašką adresu: Bandužių g. 1-52, LT-95260 Klaipėda