Profesionalūs apdailininkai nemėgsta klausimo, kokia bus mano objekte sienų glaistymo kaina už kvadratinį metrą? O priežastis šiuo atveju gana paprasta. Pakankamai tiksliai atsakyti galima tik visapusiškai išanalizavus objektą. Štai kodėl mes nenurodome kainos arba nurodome tik apytiksle kainą.

Sienų glaistymo kaina už m2

Kas turi įtakos sąnaudoms? Objekto analizė.
Nustatant glaistymo kainą vienam kvadratiniam metrui, pirmiausia verta atkreipti dėmesį į konstrukcijos, kurios sienos bus išlygintos, būklę.

Ir čia kaina priklauso nuo tokių faktorių:
Medžiaga, iš kurios pagamintos laikančiosios konstrukcijos. Pigiausias variantas yra glaistyti plytų ir betono sienas, šiek tiek brangiau – konstrukcijas iš blokelių arba akytojo betono. Medinių sienų išlyginimas statybiniais mišiniais kainuos daug daugiau. Storio sluoksnis, taip pat priklauso nuo sienos lygumo.

Sienų glaistymo kaina

Medinių sienų išlyginimas yra gana brangus malonumas.

Paviršiaus būklė. Jei sienos lygios, kaina bus minimali, tačiau teks susimokėti už skirtumų pašalinimą, įdubimų sandarinimą ir iškyšų maskavimą. Neretai, diskutuodami, kiek kainuoja vienas kvadratinis metras glaistymo, meistrai įvardija kainas būtent plokščioms plokštumoms, todėl galutinę kainą galima įvardinti, tik apžiūrėjus objektą.
Sluoksnio storis. Kuo daugiau medžiagos planuojama kloti, tuo brangiau ji kainuos. Jei glaistymą planuojama atlikti dviem sluoksniais, tuomet paskelbtą kainą galite drąsiai padauginti iš 1,5.

Kuo storesnis sluoksnis, tuo didesnė kaina

Darbo kiekis – kuo daugiau, tuo pigiau. Įprastai nuo 200-300 kv. ploto, pradedame taikyti nuolaidas sienų glaistymo kainai vienam kvadratiniam metrui. Taigi šis momentas bus aktualus tik kaimo namų ir labai didelių butų savininkams.

Sienų glaistymo kaina su galimomis papildomomis išlaidomis

Tiesą sakant, kai kurie kiti veiksniai taip pat gali turėti įtakos galutinei sienų glaistymo kvadratinio metro kainai. Labai svarbu juos iš anksto numatyti.

Darbų atlikimas sunkiomis sąlygomis – sienų glaistymas aukštyje (prekybos centrai ir kt.).
Šlaitų, kampų ir sudėtingų architektūrinių formų glaistymas (arkų ir t.t.).

Apibendrinant, kokia bus jūsų objekto sienų ar lubų glaistymo kaina, galima įvardinti tik „po fakto“ kai bus apžiūrėtas jūsų objektas.