Mechanizuotas sienų dažymas kasdien tampa vis populiaresnis, ypač kai kalbama apie didelius plotus. Šį mechanizuota sienų dažymo būdą atliekame ne tik juridiniams asmenims, kuriems reikalingas sienų dažymas pramoniniuose ar komerciniuose objektuose, bet ir privatiems asmenims, kurie nebenori per klijuoti sienų paprastais tapetais.
Mechanizuotas sienų dažymas gali būti atliekamas biuro, sandėlių, privačių namų, komercinių patalpų mokyklų, sporto salių ir kituose panašiuose objektuose.

Mes turime tam skirta visa įrangą ir ilgamete patirti, dažymo srityje. Jei jums yra reikalinga aukšta kokybė, tokią nelengvą užduotį kaip kokybišką sienų ir lubų dažymą pagal naujausias technologijas, patikėkite mums.

Sienų dažymas: mechanizuoto metodo privalumai

Mechanizuotas sienų dažymas turi keletą privalumų, dėl kurių jis yra populiarus ir turi šias savybies.

» didelis darbo greitis;
» mažas medžiagų suvartojimas;
» aukštos kokybės dažymas;
» dažų dažymo vienodumas ir lygumas;
» galimybė naudoti įvairių tipų dažus;
» mažos darbo sąnaudos;
» dažų užnešimas plonu sluoksniu;
» įvairių defektų, tokių kaip nedažytos dėmės, dryžiai ir pan., nebuvimas;
» galimybė tobulai spalvinti įvairias sudėtingas geometrijas dekoratyvinius elementus (plokštes, dekoratyvinį tinką ir kt.);

Dažymo kokybė

Pagrindinis mechanizuoto sienų dažymo pranašumas yra aukšta darbo kokybė dideliu greičiu ir mažos medžiagų bei darbo sąnaudos. Šis santykis kai kuriais atvejais yra lemiamas, nes jokia alternatyva neturi šių savybių.

Mechanizuotas sienų dažymas

Profesionalios sienų dažymo paslaugos

Mūsų įmonė specializuojasi mechanizuotame įvairių objektų dažyme. Sienų dažymas atliekamas greitai ir kokybiškai. Dažymo paslaugas teikiame daug metų, turime patirties, gausų darbų portfelį ir teigiamą reputaciją. Pasitikėkite mūsų profesionalumu ir užsisakykite sienų dažymą iš mūsų!