Sienų dažymo kainos paskaičiavimas

Sienų dažymo kainos gali būti standartinės, jei nereikia atlikti papildomu darbų. Sienų dažymo kainos taip pat yra skaičiuojamos už kiekviena m2, jei reikia atlikti papildomus darbus, tokius, kaip špakliavimas, lyginimas ar glaistymas.

Sienų dažymo kainos paskaičiavimas

Sienų dažymo kainos paskaičiavime yra daugybė skirtingų veiksnių, kurie turi įtakos kainai. Apžiūrėdamas sieną specialistas tikrai atkreips dėmesį į pasirengimo laipsnį, gali tekti atlikti papildomus darbus. Jis taip pat įvertins darbo kiekį – kiek kvadratinių metrų meistras turės nudažyti, dažų tipą, įrankį, raštą, sluoksnių skaičių ir daug daugiau.

Mūsų įmonė greitai ir profesionaliai atliks bet kokį sienų dažymo užsakymą. Mūsų naudojamos dažymo darbų technologijos leidžia pasiekti aukštos kokybės dažymą ir laikytis sutartu terminu. Sienų dažymui naudojame modernią dažymo įrangą bei naujausias dažų ir lako medžiagas, kas duoda puikų galutinį rezultatą.

Sienų dažymo darbo tvarka

Sienų dažymo kainos
Sienų dažymo kainos

Mechanizuotas sienų dažymas susideda iš kelių žingsnių:

01 – sienų dažymui įvertinimas, jei reikia, jų valymas nuo senos dangos;
02 – didelių defektų pašalinimas, jei tokių yra – plyšių ir siūlių sandarinimas ir išlyginimas;
03 – smulkių defektų pašalinimas – išlyginimas arba šlifavimas, kad paviršius būtų vienodas;
04 – dulkių pašalinimas ir apdorojimas gruntu;
05 – grindų, baldų, langų, durų padengimas polietilenu apsaugai;
06 – tiesioginis dažymas (atliekamas vienu ar keliais sluoksniais);
07 – mechanizuotas dažymas – dažančiosios kompozicijos užtepimas ant paviršiaus naudojant specialią įrangą.
08 – objekto valymas.

Mūsų įmonė specializuojasi mechanizuotame įvairių objektų dažyme Sienų dažymas atliekamas greitai ir kokybiškai. Dažymo paslaugas teikiame daug metų, turime patirties, gausų darbų portfelį ir teigiamą reputaciją. Pasitikėkite mūsų profesionalumu ir užsisakykite sienų dažymą iš mūsų!

Pati sienų dažymo technologija yra tokia:

» senų dažų pašalinimas, paviršiaus valymas;
» paviršiaus išlyginimas. Sienos turi būti idealiai lygios be gumbų, įtrūkimų, duobių, vienodos struktūros;
» sienų glaistas. Glaisto pagalba (geriausia dviejų sluoksnių) sutaisomi įtrūkimai ir galimos duobės. Po džiovinimo sienos paviršius nupoliruojamas švitriniu popieriumi. Kad ant sienos neatsirastų grybelis ir pelėsis, siena apdorojama specialiu tirpalu;
» gruntas. Grunto sluoksnis pagerina sukibimą, pašalina smulkiausius nelygumus ir šiurkštumą.
» sienų dažymas. Sienų dažymo darbai atliekami dviem arba trimis sluoksniais, siekiant gauti sodresnę spalvą.

Dažymo darbų kaina privačiose ir pramoninėse patalpose susideda ir iš atskirų technologinių operacijų kainos, priklauso nuo pradinės sienų būklės. Be to, sąnaudoms įtakos turi naudojami dažai ir lakai, dažomo paviršiaus plotas.

Savo klientams rekomenduojame tik kokybiškas dažymo medžiagas. Dažymui turime modernią dažymo įrangą, su kuria savo klientams galime teikti aukštos kokybės paslaugas. Tai leidžia mūsų įmonei suteikti išskirtines garantijas užsakovui sienų ir viso namo dažymui.