Sienų dažymo kainos paskaičiavimas – kaip tai vyksta? Sienų dažymo paslaugas atliekame visos paskirties pastatuose ( butuose, privačiuose namuose, komercinės paskirties objektuose). Kaina priklauso nuo darbų pobūdžio, patalpų tipo ir ploto. Dirbame su visu tipų dažais. Taip pat atliekame visus patalpų paruošimo dažymui darbus, reikalinga medžiagų parinkimą ir pirkimą.

Mūsų paslaugas užsisakyti paprasta. Pakanka pasiskambinti arba susisiekti per mūsų kontaktų formą ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis. Sutartu laiku, pas jus atvažiuos specialistas išmatuoti ir paskaičiuoti kaštus.

Sienų dažymo kainos

Paprasčiausias ir prieinamiausias būdas suremontuoti ir patobulinti namus ar komercinės paskirties objektą – dažyti sienas. Brangus buto, namo ar komercinio objekto remontas, reikalauja pakankamai lėšų, tačiau kiekvienas gali sau leisti išdažyti sienas.

Mūsų įmonė siūlo patyrusių dažytojų pagalbą, kurie kokybiškai ir per trumpą laiką nudažys jūsų sienas. Dažymo paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir už prieinamiausią kainą. Sienų dažymo kainos yra skaičiuojamos už kvadratinį metrą. Norint kokybiškai nudažyti sienas ir lubas reikalinga kvalifikacija ir patirtis. Dažymą tikslinga patikėti mums, patyrusiems profesionalams, kurie turi profesionalia įrangą ir kurie darbus atliks itin profesionaliai.

Sienų dažymo kaina

Kokia sienų dažymo kaina?

Dažymo kaina už m2 gali skirtis, nepaisant to, kad ji fiksuota ir yra skaičiuojama už dažomo paviršiaus kvadratūrą. Galutinė patalpų dažymo kaina maloniai nustebina mūsų nuolatinius klientus, nes esame sukūrę lanksčią nuolaidų sistemą, todėl su kiekvienu klientu skaičiuojame individualiai.

Kodėl mūsų įmonėje apsimoka užsisakyti dažymą:

Pirmiausia kaina apskaičiuojame pagal paviršiaus kvadratūrą, kuris turi būti padengtas dažais. Antra, atsižvelgiame į tai, kiek grunto ir dažų sluoksnių reikia kokybiškai apdailai. Skaičiuojant atsižvelgiame ir į sienų būklę, ar reikia papildomo valymo, šlifavimo ar išlyginimo. Jei susidomėjote mūsų dažymo paslauga, galite paprasčiausiai paskambinus mums pasikonsultuoti, mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.